Продовжуємо працювати з наукою

19 лютого 2015 р. в інституті сільськогосподарської мікробіології  та агропромислового виробництва НААН пройшла Всеукраїнська виробнича семінар-нарада на тему: “Наукові підходи та практичні рішення при застосуванні мікробних препаратів у  сучасному сільськогосподарському виробництві”.

В семінарі-нараді  взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, регіональні представники, керівники та спеціалісти сільськогосподарських  підприємств-споживачів наукоємної продукції із різних областей України, провідні наукові фахівці Інституту.   

Обговорювалися питання дії мікробних препаратів в сучасному землеробстві, покращення фосфорного живлення та підвищення продуктивності сільськогосподарських культур та ін.

Так, заступник директора Інституту з маркетингу та інноваційної діяльності, кандидат економічних наук Москаленко А.М. піднімав наболіле питання про організацію впровадження мікробних препаратів у виробництво та їх економічну ефективність застосування.

В роботі семінару, як і в минулому році, активну участь приймав  керівник ФСГ “Золотий Пармен” Микола Мисник.

Микола Мисник  ділився досвідом багаторічного застосування мікробних препаратів у  технологіях вирощування сільськогосподарських культур та їх ефективність.

Закінчилася нарада обміном думками та знайомством лабораторною базою Інституту.

Надзвичайно приємно, що в теперішній нелегкий час,  коли держава мало переймається науковими проблемами, є  наукові “фанати”, ентузіазмом яких наука не стоїть на місці, а потихеньку рухається вперед.

Це і директор Інституту, і його заступники, і  його співробітники!

Читати 1517 разів

Останні новини

.