BIOFAX 2015, м.Нюрнберг

Вже вдруге Україна мала  та можливість  приймати участь в провідній світовій  виставці органічних продуктів “BIOАХ”, яка щороку проходить в лютому в м.Нюрнберг (Німеччина).

Участь у  “BIOFAX-2015” надала Україні можливості представити свій органічний агросектор, котрий попри все динамічно розвивається, та отримати бізнес-пропозиціїї.

Цього року вже 9 українських компаній представили свої продукти та послуги на цій міжнародній експозиції.

Нашими учасниками,  такими як: АФ”Поле”, Черкаська обл., “Галекс-Агро”, Житомирська обл.,  “Етнопродукт”, Чернігівська обл.,  “Агроділер”, Хмельницька обл.,   “LiGberry”, Хмельницька обл.,  “Рівнехолод”, Рівненська обл.,  “Діамант ЛТД”, Полтавська обл.,   “Каспер”, Одеська обл.,  “Органік Стандарт”,  було представлено чимало цікавої продукції:  зернові, олійні, бобові культури, олія та насіння соняшника, молочна продукція,  дикорослі та культивовані ягоди, а  також інноваційні продукти та послуги органічного ринку.

Цього року гості павільону України мали можливість скуштувати національні страви української кухні,  приготовані з органічних іградієнтів.

Щонайменше  300 гостей спробували  український борщ, вареники, сало, солоні огірочки,  березовий сік та  фруктові напої.

Вже вдруге, побувавши на виставці в Нюрнберзі, наші керівники ФСГ “Золотий Пармен” Микола та Євген Мисники, отримали неоцінений досвід  та підтвердження  розуміння того, що наше підприємство “Золотий Пармен”,  взяло абсолютно правильний шлях розвитку  - за натуральним та органічним виробництвом велике майбутнє.

Дуже приємно, що вони стали одні з 42000 відвідувачів з більш ніж 130 країн світу.

Є надія, що в недалекому майбутньому, наше  ФСГ “Золотий Пармен” також матимеме можливість представляти нашу країну на міжнародному подіумі.

Поїздка до Німеччини, окрім відвідання міжнародної виставки, включала в себе дуже  насичену програму.  Тут були і поїздки  до фермерів,  і до переробників (Kramerbrau-agro та ін.).   Спілкувалися, ділилися досвідом, але більше переймали їхні техногії сівозміни, переробки, реалізації та ін.

Робоча поїздка  влючала також і культурну програму. По  дорозі  відвідали Краків, Велічку,  потім побачили Мюнхен. Навіть побували в знаменитому музеї BMW,  що на чоловіків справило незабутнє враження.

В Нюрнберзі відвідали художній музей Дюрера, а в Дрездені  відому художню галерею.

А взвагалі, поїздка виявилася дуже продуктивною та корисною для подальшого розвитку підприємства — доповнила розуміння, що   цей сектор наразі має сильну, перспективну та позитивну диниміку.

Читати 1902 разів Останнє редагування Середа, 18 березня 2015 13:41

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Останні новини

.