Участь у міжнародній конференції

30 жовтня 2014р. в Києві відбулася міжнародна конференція “Розвиток органічного ринку в Україні: Експорт органічних продуктів та політичний діалог” в якій взяли участь представники  швейцарсько-українського проекту “Розвиток органічного ринку в Україні”, FiBL,  представники Міністерства аграрної політики і продовольства України,  дирекція Швейцарського бюро співробітництва в Україні,  представник Біоланд Маркт (трейдер органічної продукції, Німеччина),  представники органічного ринку Австрії,  Угорщини, Польщі,  Чехії,  дирекції сертифікаційного органу “Органік Стандарт”(Україна), виробники органічної продукції з України та ін.

Так Микола Мисник — голова ФСГ “Золотий Пармен” мав можливість поділитися досвідом експорту органічних продуктів на західноєвропейському ринку.

Органічні продукти вироблені з використанням природних речовин та натуральних методів виробництва,  набувають все більшої популярності та привертають увагу споживачів.

Все більш важливу роль відіграє вірне позиціювання органічних продуктів на ринку.

В Україні ринок органічних продуктів стрімко розвивається та радує прихильнтків органічного стилю життя новими товарами. Крім того в 2014 році спостерігається величезний попит на українські органічні продукти з боку покупців з Західної Європи, об'єм експорту збільшився в декілька разів.

Читати 1892 разів Останнє редагування Вівторок, 11 листопада 2014 08:08

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Останні новини

.