ECO EXPO 2014

26-29 березня у міжнародному виставковому центрі на Лівобеоежній відбулася четверта виставка еко товарів та послуг.

Не зайве “скромно” зазначити, що наша експозиція значно виділялася на фоні інших експонентів. А з виробників, напевне, одні ми представляли свою продукцію.

Наше фермерське господарство представляло експозицію соків та органічних крупів.

Ми були раді поспілкуватися з відвідувачами, розказати про здорове харчування та чесний продукт створений в Україні.

За чотири дні виставки, наш  натуральний сочок продегустували, щонайменше, з тисяча людей, і ні одина людина не прокоментувала його негативно — всім подобалося. Тільки  дехто говорив, що він занадто солодкий і не вірив, що ми не додаємо в нього цукор. Приходилося “виправдовуватися”, що ми вирощуємо десертні солодкі сорти яблук, і що сік виготовлений саме з них.

Всі, хто скуштував нашу продукцію цікавилися де її можна придбати в Києві. Ми розказували в кого і де, тобто у наших партнерів. Але це наводить на думку, що напевне, треба організовувати щось і своє — щоб споживач, не переплачуючи, міг придбати продукцію від виробника.

Є побажання, щоб більше влаштовувалося аналогічних заходів, на яких ведеться інформування споживачів про особливості та переваги органічних продуктів, поширення відомостей про різноманітні органічні продкукти харчування місцевого виробництва, доступні у різних регіонах, спонукання  до відвищення продажів органічної продукції на території всієї країни.

Так, нашими найближчими “сусідами” по виставці була експозиція Асоціації “Органічна Україна”, яка представляла  сертифікованих українських виробників та проводила роз'яснювальну роботу про органічну продукцію,  про переваги органічного  сільського гоподарства та його позитивний вплив на навколишнє середовише та на здоров'я людини.

Читати 1488 разів Останнє редагування Четвер, 03 квітня 2014 11:47

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Останні новини

.