Працюємо разом з наукою

6 березня 2014 р. на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася Всеукраїнська виробнича семінар-нарада “Наукові підходи та практичні рішення при застосуванні мікробних препаратів у сучасному виробництві” з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств України.

В роботі наради також взяв участь Микола Мисник — голова ФСГ “Золотий Пармен”.

На нараді, разом з науковцями, обговорювалия питання практичного застосування біологічних препаратів на прикладі реальних господарств, в тому числі і результати застосування цих препаратів на землях та посівному матеріалі ФСГ “Золотий пармен”.

Так як нашим господарством не використовуються хімічні та мінеральні добрива, то треба зазначити, що дійсно, при застосуванні мікрорбних біо- препаратів  збільшується врожайність культур, особливо при використанні “Діазобактерину” для обробки посівного матеріалу гречки.

Під час обміну думками учасники наради поділилися власним досвідом використання біопрепаратів  та окреслили шляхи удосконалення наукової продукції. Керівники та спеціалісти с.-г. підприємств мали змогу отримати відповіді по широкому спектру питань щодо застосування біопрпаратів у сучасних аграрних технологіях.

Читати 1473 разів Останнє редагування Четвер, 03 квітня 2014 11:39
Детальніше в цій категорії: « BIOFACH 2014 ECO EXPO 2014 »

Останні новини

.