BIOFACH 2014

Відбулася надзвичайна подія в світі органічного виробництва.

З 15  по 15 лютого 2014 р. в  Нюрнберзі (Німеччина) проходила  25 ювілейна провідна світова  виставка  органічних продуктів харчування     Biofach 2014, яку відвідали  більше 40 тисяч відвідувачів з 135 країн світу.

Було представлено більше 2 тисяч експонентів з 76 країн.

Вперше в історії, Українські преставники брали участь в подібному заході.

На стенді були представлені зернові, олійні, та бобові культури, ягоди, лікарські трави, тощо.

Дуже приємно, що наш павільон викликав значний інтерес з боку відвідувачів, особливо тому, що багато європейських імпортерів високо оцінюють потенціал України та українських органічних виробників як  постачальників органічної продукції на органічний ринок.

Метою поїздки представників нашого господарства  “Золотий пармен” - голови Мисник Миколи та комерційного директора Мисник Євгена, було більше пізнати про розвиток органічного ринку у світі та налагодження виробничо-збутових ланцюгів органічної продукції, отримання свіжих ідей, ознайомлення з новими маркетинговими інструментами, підходами, орієнтованими на якість, для їх впровадження в Україні, а також здобуття  цінних контактів для подальшлї спвпраці. 

Українська делегація також брала участь у роботі круглого столу “Органічне сільське господарство в Україні” та відвідала урочистий офіційний    прийом, організований у ратуші м.Нюрнберг Східним комітетом німецької єкономіки ти Посольством України в Мюнхені.

Була ще екскурсія до Берліну, а потім поїздка до фермера, який також займається вирощуванням органічої продукції. Дуже несподіваним для нас  було взнати те, що німецкі органічники отримують вагому підтримку від держави  - по 500 євро на кожен гектар землі. Нам таке може, хіба-що приснитися.

А, взагалі, поїздка була дуже пінавальною та корисною — побачили на власні очі, як працює “загниваючий” капіталізм та як треба працювати, щоб досягнути вагомого результату.

Читати 1816 разів Останнє редагування Четвер, 03 квітня 2014 11:40

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Останні новини

.