«Підприємець року 2016» - відзначення найдостойніших!

Третій рік поспіль Чернігівська ТПП проводить конкурс «Підприємець року».

Цього разу представники ділових кіл Чернігівщини зібралися на церемонію нагородження переможців у обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім.Т.Г. Шевченка. Варто зазначити, що на такому масштабному заході, ініційованому ЧернігівськоюТПП, традиційно визначають найбільш успішних і прогресивних представників бізнес-кіл Придесення. Метою конкурсу, за визначенням ТПП, є популяризація підприємництва як активної життєвої позиції, розповідь про лідерів, за якими стоять колективи, розвиток та енергія суспільства.

Нині переможців у семи номінаціях визначало поважне журі у складі президента Чернігівської торгово-промислової палати Костянтина Іванова; начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків ТПП Лариси Циган; директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Юлії Свириденко; голови обласної організації Національної спілки архітекторів України, члена ради ТПП Віталія Травки; уповноваженого представника Аудиторської палати України в Чернігівській області та голови Чернігівського територіального відділення «ВПГО «Спілка аудиторів України» Василя Цурія і президента Ліги ділових і професійних жінок України Ірини Дорожкіної.

А ось що сказав журналістам Костянтин Іванов перед початком заходу:
– Сама ідея  нинішньої зустрічі, котра  відбувається вже втретє, – ділитися надбаннями й результатами. І, без перебільшення, оптимізму у всіх вистачає. Ми знаходимо комерційні матриці, попри кризові явища та проблеми, які є сьогодні в нашому суспільстві, зважаючи на військові дії на Сході країни. І люди не полишають оптимізму й патріотизму. Є такий вираз, який мені дуже подобається: внутрішній вогонь, внутрішня енергія підприємців. Вони обрали для себе долю власної справи, щоби ділитися одне з одним досвідом, ініціативою, будувати, створювати і, врешті-решт, бути відповідальними за себе, свої колективи, часто досить великі. А за кожним працівником – їхні родини, цілі життя... Ми нині відзначаємо кращих. У нас серед переможців є представники й середнього, і малого бізнесу. Але головне – діяльність цих людей. Тому я хочу таким чином подякувати нашим підприємцям – талановитим, креативним та цікавим людям.  Є в залі й наші партнери з Литви – Шяуляя та Іспанії – Севільї. І вони були щиро та приємно вражені після спілкування з представниками чернігівського бізнесу.  Ми зізналися, що багато їхніх друзів та партнерів не радили  їхати в Україну, побоюючись, що тут повний безлад. Але литовці й іспанці все ж приїхали. І побачили, що підприємства в Україні, й зокрема на Чернігівщині, працюють, бізнес розвивається, а навколо – цивілізоване життя.

І ось вона, церемонія нагородження. Ведучі оголошують про її початок. Присутніх вітає Костянтин Іванов. А на екрані – розповіді про підприємства, керівники яких отримують заслужені нагороди.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч, вітаючи номінантів, зазначив: розвиток підприємництва – це розвиток економіки регіону. І сказав, що хоче низько вклонитися представникам бізнесу за їхню працю, бо то героїзм в сучасних економічних умовах.

І ось друга номінація – «За високі досягнення в розвитку виробництва». Найкращий у ній – фермерське садівниче господарство «Золотий Пармен» за виробництво органічних соків найвищої якості, нагороду отримує комерційний директор Євгеній Мисник.

За це щира вдячність торгово-промисловій палаті, котра таким чином підтримує підприємців.  Адже економіка у цивілізованих країнах тримається на середньому і малому бізнесі. Якщо ми хочемо в Україні створити економічне диво, то держава має розуміти, що базуватиметься воно на підтримці бізнесу.

Читати 1140 разів Останнє редагування Середа, 28 вересня 2016 08:39

Останні новини

.