Найкращі напої - органічні

 

Оголошені результати Сьомого професійного дегустаційного конкурсу напоїв “BEST DRINK 2016”

вселяють оптимізм, демонструючи стійку тенденцію розвитку екологічного сектору у виробництві соків та напоїв в Україні. Як запевняють організатори, основною метою  цього заходу є сприяння просуванню високоякісної продукції на український ринок.

У різних категоріях визначалися найкращі напої. Робилося це за органолептичними  показниками шляхом закритої дегустації експертною комісією, до складу якої входили провідні експерти-дегустатори з великим досвідом, представники Держспоживстандарту та Міністерства охорони здоров'я України, провідні технологи підприємств, сомелье, а також незалежні спостерігачі та представники ЗМІ.

Другий рік поспіль з незмінним успіхом у цьому конкурсі приймає участь і Торгова марка органічної продукції “Золотий Пармен”, яка завоювала за цей час сім високих нагород за високу якість своїх соків.

До речі, цього року в номінації “соки”, соки від “Золотого Пармену” отримали найвищі нагороди: яблучно-гарбузовий та яблучно-моркв'яний сік -  премію ГРАН ПРІ. Яблучний, яблучно-чорносмородиновий, яблучно-буряковий — 1 місце. Березово-яблучний — 2 місце.

Ці досягнення і є яскравим підтвердженням того, що наше  господарство приділяє особливу увагу якості  своєї продукції.   

Читати 1295 разів Останнє редагування Понеділок, 26 вересня 2016 08:59

Останні новини

.