Органіка на експорт

«Золотий Пармен» реалізує свою органічну продукцію у Німеччину.

 Нещодавно у районі побував генеральний директор, співвласник німецької компанії «Біоланд маркт» Амос Рамзауер.

Відбулася ділова зустріч Амоса та Миколи Ілліча Мисника, на якій  обговорювали підсумки минулого року, будували плани на перспективу, підписали контракт. Компанія «Біоланд маркт» зацікавлена у довгостроковій співпраці з українським фермером.

З 2012 року почалася плідна співпраця М.І.Мисника з «Біоланд маркт». А вже навесні наступного року був укладений перший контракт. І на сьогодні практично вся продукція, окрім овочів та фруктів, які переробляються і реалізуються у нас, йде до Німеччини. А це жито, овес,люпин.
- Ми дуже задоволені співпрацею із «Золотим Парменом». Це один з наших найсерйозніших партнерів в Україні, - каже Амос. – У нас з Україною було декілька випадків дуже серйозної брехні, тобто фермери підміняли органічну продукцію на традиційну. Для нас така співпраця неможлива, адже ми несемо відповідальність за якість органічної . Вона просто не може бути іншою. Але, співпрацюючи із «Золотим Парменом», бачимо, що в цьому плані ми надійно захищені. Продукція якісна.

На сьогодні «Біоланд маркт» обрав для співпраці лише 12 підприємств з України. Три з них з Чернігівської області. Серед них і наш «Золотий Пармен».

Читати 1351 разів Останнє редагування Середа, 25 травня 2016 07:58

Останні новини

.