BIOFACH 2016

БІОФАХ у Німеччині — найкраще місце  у світі, щоб поринути в органічне життя! 10-13 лютого 2016 р. у м.Нюрнберг, Німеччина, відбулася найбільша міжнародна виставка органічної продукції та спеціалізована виставка органічної та натуральної косметики.

 Цього року у виставці взяли участь понад  2,5 тисячі експонентів з-понад 80 країн світу.

Виставку відвідали 48 тисяч осіб з 132 країн. З кожним роком масштаби виставки зростають, а це означає, що попит на органічну продукцію збільшується. Так Україна в цьому році була представлена 10 виробниками та сертифікаційним органом “Органік стандарт”.

Микола Мисник та Євген Мисник, відвідавши  цю найбільшу спеціалізовану міжнародну виставку,  мали можливість побачити весь спектр органічної продукції, яка виробляється в світі. Спілкувалися з виробниками та переробниками органічної продукції з різних країн, обговорювали нові технології переробки та вирощування, знайомилися з представниками органічного сектору для співпраці.

11 лютого відбулася конференція, присвячена співпраці німецької компанії  “Біоланд” та їх партнерів з українськими виробниками органічної продукції, на якій гостро стояло  питання  недовіри до українських виробників.

Так Євген Мисник, на прикладі  свого господарства “Золотий Пармен” та досвіді чесної неоднорічної співпраці з Біоландом,  спробував  довести,  що з невеликими господарствами працювати набагато надійніше та комфортніше. Українські виробники прагнуть до довгострокових зв’язків та плідної співпраці.

Читати 1491 разів Останнє редагування Четвер, 25 лютого 2016 13:14

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Останні новини

.