Новини (28)

Вчимося об'єднуватися

Вівторок, 11 квітня 2017 09:13

6  квітня  2017р. відбулися Установчі збори виробників органічної продукції, переробників, надавачів послуг та інших учасників ринку, дотичних до органічної сфери, які об’єдналися у КЛАСТЕР задля:

Міжнародний конгрес «Органічна Україна 2017», який відбувся 26-27 лютого 2017 р. в Торгово-промисловій палаті України, зібрав на своїх майданчиках понад 350 учасників. 

З недавньої хроніки...

Понеділок, 24 жовтня 2016 10:09

Третій рік поспіль Чернігівська ТПП проводить конкурс «Підприємець року».

Найкращі напої - органічні

Понеділок, 26 вересня 2016 08:15

 

Оголошені результати Сьомого професійного дегустаційного конкурсу напоїв “BEST DRINK 2016”

10 вересня в Києві відбувся Восьмий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. 

7 липня 2016р. в парламенті відбулася виставка продукції органічних сільськогосподарських виробників України «Organic made in Ukraine»,

ORGANIC-2016

Понеділок, 13 червня 2016 08:40

8-11 червня 2016 р. на території Національного комплексу "Експоцентр України"  відбулася щорічна Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2016", що пройшла у рамках Міжнародної виставки "АГРО-2016". 

Органіка на експорт

Четвер, 19 травня 2016 12:00

«Золотий Пармен» реалізує свою органічну продукцію у Німеччину.

Головна  місія ФСГ «Золотий пармен» - виробляти на 100 % натуральний, екологічний, український продукт, вирощений з любов'ю на родючій рідній землі.

BIOFACH 2016

Четвер, 25 лютого 2016 12:16

БІОФАХ у Німеччині — найкраще місце  у світі, щоб поринути в органічне життя! 10-13 лютого 2016 р. у м.Нюрнберг, Німеччина, відбулася найбільша міжнародна виставка органічної продукції та спеціалізована виставка органічної та натуральної косметики.

24-25 вересня 2015 р. в торгово-промисловій палаті України відбувся семінар  з протидії шахрайству   в органічному секторі “Покращення рівня довіри до виробництва  органічних сільськогоподарських культур в Україні”.

Серед учасників: представники сертифікаційних органів  та представники державних органів України та країн Європейського Союзу, представники виробничо-збутових ланцюгів.

15 травня традиційно проводився   «День органічного поля”.

Цього разу гостей приймав “органічний виробник-колега ТОВ “ДЕДДЕНС АГРО”  з Рівненської області.  Захід був присвячений технології  вирощування озимої пшениці з підсівом конюшини.

Дискусія в Українському Домі

Середа, 18 березня 2015 13:29

Перший Національний форум Органічна Україна 2015 (27 лютого, Київ) зібрав майже 200 учасників, які обговорювали стратегічне планування розвитку органічного ринку України.

Дуже важливою була участь представників, які вже працюють в цій галузі й готові ділитися досвідом.

До розмови долучалися  підприємці, фермери, які обмірковують свій “органічний” шлях у якості виробників чи переробників, співробітники торгових підприємств, також урядовці, журналісти, науковці та ін.

Продовжуємо працювати з наукою

П'ятниця, 06 березня 2015 11:52

19 лютого 2015 р. в інституті сільськогосподарської мікробіології  та агропромислового виробництва НААН пройшла Всеукраїнська виробнича семінар-нарада на тему: “Наукові підходи та практичні рішення при застосуванні мікробних препаратів у  сучасному сільськогосподарському виробництві”.

BIOFAX 2015, м.Нюрнберг

П'ятниця, 06 березня 2015 11:40

Вже вдруге Україна мала  та можливість  приймати участь в провідній світовій  виставці органічних продуктів “BIOАХ”, яка щороку проходить в лютому в м.Нюрнберг (Німеччина).

Участь у  “BIOFAX-2015” надала Україні можливості представити свій органічний агросектор, котрий попри все динамічно розвивається, та отримати бізнес-пропозиціїї.

Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2014 році. Конкурс проводять в Україні з 2003 року і проходить він під патронатом Президента України. Впродовж одинадцяти років перемога в державному конкурсі є престижним визнанням досконалості вітчизняних підприємств, які прагнуть підвищення конкурентоспроможності власної продукції як на внутрішньому споживчому ринку, так і на міжнародному.

Участь у міжнародній конференції

Вівторок, 11 листопада 2014 08:00

30 жовтня 2014р. в Києві відбулася міжнародна конференція “Розвиток органічного ринку в Україні: Експорт органічних продуктів та політичний діалог” в якій взяли участь представники  швейцарсько-українського проекту “Розвиток органічного ринку в Україні”, FiBL,  представники Міністерства аграрної політики і продовольства України,  дирекція Швейцарського бюро співробітництва в Україні,  представник Біоланд Маркт (трейдер органічної продукції, Німеччина),  представники органічного ринку Австрії,  Угорщини, Польщі,  Чехії,  дирекції сертифікаційного органу “Органік Стандарт”(Україна), виробники органічної продукції з України та ін.

Так Микола Мисник — голова ФСГ “Золотий Пармен” мав можливість поділитися досвідом експорту органічних продуктів на західноєвропейському ринку.

Приймали участь в п'ятому всеукраїнському ярмарку органічних продуктів, який відбувся 13 вересня в Києві на Контрактовій площі.
 Євген Мисник не шкодквав наливати наш натуральний сочок всім бажаючим його скуштувати. Всім дуже подобалося, особливо з задоволенням ласували дітлахи.

Яблучний сік «Золотого Пармену» став переможцем  п’ятого  міжнародного  професійного дегустаційного конкурсу напоїв «Best Drink». Для керівника  ФГ «Золотий Пармен» М.І.Мисника результати конкурсу, що проходив у столиці,  були цілковитою несподіванкою.  А яким величезним  було здивування учасників зібрання, коли дізналися, що сік, який визнаний найкращим,  вироблено у фермерському  господарстві, що  у маленькому поліському містечку. 

Короп: при чем тут рыба!

Во время своего путешествия по Малороссии проезжала через живописное селение Екатерина торая. По легенде, ей захотелось рыбки, и исполнительные вельможи выловили для нее из Десны карпа как раз на том месте, где вырос почти городок с «рыбным» названием Короп. Можно было бы расценить как знак – рыбное место. Но коренной житель Коропа фермер Николай Мысник не ходит проторенными дорожками. Видимо, щедра на личностей мятежного духа эта земля в принципе: именно здесь, в 1853 году, в семье православного священника родился будущий народоволец и бунтарь Николай Кибальчич. Когда его земляк и тезка Николай Мысник решил затевать свое, настоящее и полезное людям дело, рыборазводничество проигнорировал. Он посадил сад из яблонь (к тому времени у него уже был построен дом и вырос замечательный сын, впрочем, как и дочь), и решил делать органический сок, органическую крупу, планирует наладить производство органического растительного масла, поставлять местной пекарне сырье для органического хлеба, житнего, без добавок, на закваске, а не на дрожжах, как пекла мама... О рентабельности такого предприятия, особенно на первых этапах, имеет представление

Редакционный коллектив журнала «Овощи и фрукты» посетил предприятие комплексного производства органического сока «Золотой пармен», г. Короп Черниговской области. Философия хозяйства – стиль здоровой жизни! И, наверное, важнейшей составляющей здорового образа жизни является здоровое питание натуральной и органической продукцией.

Органическая продукция – это продукты питания, которые получают путем органического производства. Сырье, из которого изготавливают органические продукты, выращивают в экологических условиях, ведь в

“Автограф на землі”

Вівторок, 08 квітня 2014 08:27

27 березня 2014 року Микола Мисник та Євген Мисник взяли участь в засіданні інтелектуального клубу Президентського фонду Леоніда Кучми “Україна” з нагоди презентації книги відомого аграрія — провідника органічного землеробства, академіка НААН України, Героя Соціалістичної праці, Героя України Антонця Семена Свиридовича “Автограф на землі”.

В засіданні приймали участь відомі державні та громадські діячі, знані вчені-аграрії, практики управління та організації сільського господарства. На засіданні були розглянуті питання організаційно-громадського сприяння розвитку органічного землеробства в Україні.  Учасники висловилися за створення Громадської  ради центрів органічного землеробства. Конструктивне, фахове спілкування відбулося в теплій, дружній атмосфері. 

ECO EXPO 2014

Четвер, 03 квітня 2014 11:41

26-29 березня у міжнародному виставковому центрі на Лівобеоежній відбулася четверта виставка еко товарів та послуг.

Не зайве “скромно” зазначити, що наша експозиція значно виділялася на фоні інших експонентів. А з виробників, напевне, одні ми представляли свою продукцію.

Наше фермерське господарство представляло експозицію соків та органічних крупів.

Ми були раді поспілкуватися з відвідувачами, розказати про здорове харчування та чесний продукт створений в Україні.

За чотири дні виставки, наш  натуральний сочок продегустували, щонайменше, з тисяча людей, і ні одина людина не прокоментувала його негативно — всім подобалося. Тільки  дехто говорив, що він занадто солодкий і не вірив, що ми не додаємо в нього цукор. Приходилося “виправдовуватися”, що ми вирощуємо десертні солодкі сорти яблук, і що сік виготовлений саме з них.

Працюємо разом з наукою

Четвер, 03 квітня 2014 11:36

6 березня 2014 р. на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася Всеукраїнська виробнича семінар-нарада “Наукові підходи та практичні рішення при застосуванні мікробних препаратів у сучасному виробництві” з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств України.

В роботі наради також взяв участь Микола Мисник — голова ФСГ “Золотий Пармен”.

На нараді, разом з науковцями, обговорювалия питання практичного застосування біологічних препаратів на прикладі реальних господарств, в тому числі і результати застосування цих препаратів на землях та посівному матеріалі ФСГ “Золотий пармен”.

BIOFACH 2014

Четвер, 03 квітня 2014 10:30

Відбулася надзвичайна подія в світі органічного виробництва.

З 15  по 15 лютого 2014 р. в  Нюрнберзі (Німеччина) проходила  25 ювілейна провідна світова  виставка  органічних продуктів харчування     Biofach 2014, яку відвідали  більше 40 тисяч відвідувачів з 135 країн світу.

Було представлено більше 2 тисяч експонентів з 76 країн.

Вперше в історії, Українські преставники брали участь в подібному заході.

На стенді були представлені зернові, олійні, та бобові культури, ягоди, лікарські трави, тощо.

Чи відповідають вимогам нормативної документації натуральні яблучні соки - з’ясовували фахівці під час засідання дегустаційної комісії Чернігівської області.

Про це повідомила секретар комісії Оксана Гордієнко.

"На розгляд комісії виробники представили 4 зразки соків яблучних натуральних прямого віджиму", - сказала вона.

За словами Оксани Козинець, 8 членів комісії оцінювали зразки кількісним описовим методом та методом сенсорного профілю (з ISO 6658 та ISO 6564) та ГОСТ 8 756.1-79 для визначення природи розходжень та для одержання сенсорних даних з метою порівняння їх з аналітичними.

Зокрема, якісний натуральний сік повинен мати повний, яскраво виражений смак та колір, зовні відповідати даному виду плодів чи ягід.

Земле, моя всеплодющая мати,
Сили, що в твоїй живе глибині,
Краплю, щоб в бою сильніше стояти,
Дай і мені!.. –
Ці поетичні рядки, що належать перу Івана Франка, з часу їхнього написання, а саме із кінця XIX століття і до сьогодення – як маніфест найціннішому скарбові нашого народу – рідній родючій землі, яка споконвіків нас годує, дарує нам і здоров’я, і наснагу, і життєві сили. Однак людина не має права залишатися в боргу перед своєю годувальницею: недоопрацювання, а тим більше недбале, необдумане ставлення до неї повертаються людям, відбиваються на рівні та якості нашого з вами життя, життя наших нащадків. Земля, яка слугує для вирощування тієї чи іншої продукції є живим організмом. Ось основа філософії Миколи Ілліча Мисника. Розуміння цієї істини разом з науковим підходом торують шлях до вирощування екологічно чистої сільськогосподарської продукції. А здорова їжа – це, в свою чергу, одна зі складових довгого і щасливого життя людини.
Фермерське господарство «Золотий Пармен», керівником якого є Микола Ілліч, уже тривалий час працює в напрямі вирощування органічної продукції. Від традиційного відрізняється воно відсутністю застосування хімічних, мінеральних добрив, хімічних засобів захисту рослин – гербіцидів, пестицидів − та інших препаратів. Сільськогосподарську продукцію, вирощену таким способом, можна назвати абсолютно чистою, адже вона не містить залишків «хімії». До того ж, шкідливі речовини не забруднюють довкілля, ґрунти. І вода не страждає від засилля «прогресивних» технологій.

Переоцінка цінностей

Останні новини

.