ФСГ "Золотий пармен"

TM Parmen g“Золотий Пармен” - старовинний сорт царських яблук, символ краси й вишуканого смаку. Цим символічним іменем  і було назване фермерське господарство, що знаходиться на околиці містечка Короп, що на Чернігівщині.

ФСГ “Золотий Пармен” було створене в 2005 році у сфері садівництва, овочівництва, вирощування та переробки круп'яних культур.

На протязі виробничої діяльності  прийшло розуміння, що земля, яка слугує для вирощування тієї, чи іншої продукції є живим організмом.

Розуміння цієї істини, разом з науковим підходом, торували шлях до вирощування екологічно-чистої сільськогосподарської продукції.

Пріоритетним видом своєї діяльності було вибране вирощування елітних сортів яблук за новими прогресивними технологіями. На теперішній період яблуневий сад виходить на промисловий рівень плодоношення.

Вирощування яблук спонукало до їх подальшої переробки.

Також займаємося вирощуванням овочів.

Так в 2012 році був створений цех по виробництву соків натуральних прямого віджиму.

Вирощуємо зернові та круп'яні культури. Маємо цех по їх переробці та пакуванню.

Також вирощуємо чорну смородину та деякі декоративні насадження.

З 2016 року почали займатися розведенням свиней породи "Мангал".

В грудні 2012 р. сертифікована діяльність виробництва органічної сільськогосподарської продукції.

Господарство, від традиційного, відрізняється відсутністю застосування хімічних, мінеральних добрив, хімічних засобів захисту рослин — гербіцидів, пестицидів та ін.

Основна мета — розвивати чесний та натуральний продукт, та популяризувати здорове харчування серед українців.

Наша продукція для свідомих людей, які розуміють цінність здоров'я. Для тих хто піклується про свою сім'ю та кому не байдуже що вживають їхні діти.

 

Останні новини

.